New Job Offer

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/detalt/domains/deineta.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-social-sharing/includes/class-public.php on line 81

Ieškome naujų darbuotojų, – savanorius priimančių organizacijų akreditatorių.

Jaunimo savanoriškos veiklos centras „Deineta“ kartu su partneriais vykdo Europos socialinio fondo ir LR SADM finansuojamą projektą „Jaunimo savanoriška tarnyba“.Projektas kuriamas remiantis ES programos „Veiklus jaunimas“ Europos savanorių tarnybos pavyzdžiu. Projektas skirtas Lietuvos organizacijoms ir savanoriams, jame planuoja dalyvauti 200 priimančių organizacijų ir 650 savanorių iš visos Lietuvos. Pirmasis projekto etapas – 2013/08/01-12/31 savanorius priimančių organizacijų paieška, konsultavimas ir akreditavimas.
Šiam laikotarpiui (4 mėn.) ieškome dviejų akreditatorių dirbti JSVC Deineta biure Kaune.
Darbo pobūdis:

  • Projekto savanorius priimančių organizacijų paieška
  • Bendravimas su organizacijomis motyvuojant jas dalyvauti projekte
  • Vizitai į (potencialias) savanorius priimančias organizacijas, susipažinimas su organizacijomis ir projekto pristatymas
  • Galimų savanorio veiklų apibrėžimas
  • Potencialių savanorius priimančių organizacijų paraiškų dalyvauti projekte vertinimas
  • Savanorius priimančių organizacijų paraiškų dalyvauti projekte koregavimas
  • Akredituotų savanorius priimančių organizacijų duomenų bazės administravimas
  • Nuolatinis savanorius priimančių organizacijų konsultavimas
  • Dalyvavimas projekto viešinimo renginiuose

Reikalavimai:

  • Aukštasis socialinės/humanitarinės pakraipos išsilavinimas
  • Geri tarpasmeninio, tiesioginio bendravimo įgūdžiai
  • Gebėjimas sklandžiai, taisyklingai reikšti mintis raštu ir žodžiu
  • Organizaciniai įgūdžiai, sugebėjimas planuoti savo darbotvarkę, orientacija į darbo rezultatus
  • Sugebėjimas efektyviai bendrauti nuotoliniu būdu
  • Savanorystės patirtis

Privalumai:

  • Žinios/patirtis dirbant su ES programa „Veiklus jaunimas“ ir Europos savanorių tarnyba
  • Darbo jaunimo organizacijoje patirtis
  • Vairuotojo pažymėjimas, automobilis

Mes siūlome:

  • Darbą neformalioje, darugiškoje aplinkoje
  • 1700 lt./mėn. atlyginimą („į rankas“)
  • Galimybę pratęsti darbo sutartį iki 22 mėn.

Darbo pradžia: 2013/08/01
Darbo sutarties pabaiga: 2013/12/31
Darbo vietos adresas: Savanorių pr. 16-7, Kaunas
Darbo laikas: 40 val./sav.
Darbo vietų skaičius: 2

Kandidatų CV ir motyvacinius laiškus priimame el.paštu info@deineta.lt iki 2013/07/18 d.

Jaunimo savanoriškos veiklos centras “Deineta”
Savanorių pr. 16-7
44253 Kaunas
Tel.: +37037204055
Fax.: +37037203446

info@deineta.lt
www.deineta.lt